Salı, 07 Temmuz 2020
.
32
Konya
.
chevron_left chevron_right
Siyaset

Zübeyir Dursun: Hazımsızlık CHP’nin başına vurdu!

AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Zübeyir Dursun sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında: “Hazımsızlık CHP’nin başına vurdu!” dedi.

1981 Toplam Gösterim
Zübeyir Dursun: Hazımsızlık CHP’nin başına vurdu!

Konya Ereğli Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Zübeyir Dursun, koronavirüs süreci ve gündemle ilgili yaptığı açıklamasında Cumhuriyet Halk Partisi’ni eleştirdi.

“Hazımsızlık CHP’nin başına vurdu!” diyen Başkan Dursun; “Bu zor süreçte inanın birlik ve beraberliğimize daha sıkı tutunmamız gereken bu günlerde bu tür açıklamalarla sizleri meşgul etmek istemezdik. Fakat Ereğli CHP İlçe Başkanının açıklamaları karşısında sessiz kalamazdık” dedi.

AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Zübeyir Dursun, açıklamasında;

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgının da dahi CHP, Cumhurbaşkanımıza, devletimize ve partimize karşı siyaset yapma sevdasından vazgeçmeyen bir yol izliyor.

Birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyulan bu dönemde bile şiddetli bir saldırı politikası izleyen muhalefet, erken seçim isteme telaşına bile düştü.

Bu nasıl bir siyasettir, bu nasıl bir AK Parti düşmanlığıdır. Biz anlayamıyoruz. Türk halkıda anlamıyor. Ama anladığımız bir gerçek var ki, o da CHP’deki hazımsızlığın başlarına vurduğudur.

Gün geçmiyor ki, birileri gündem olmak için açıklama yapmasın. Bir bakıyorsunuz CHP Genel Başkanı, bir bakıyorsunuz parti sözcüsü, bir bakıyorsunuz il ya da ilçe başkanları…

Yahu önce siz bir aynaya bakın aynaya…

Tüm dünyada Covid-19 vakaları almış başını gitmiş, ölüm sayıları binleri geçmiş, mücadele etmekte zorlanıyor, umut olarak Türkiye’yi görüyor ve yardım bekliyor. Siz diyorsunuz ki 5 maske dağıtamadılar. Allah’a şükürler olsun ki, tüm dünyayı esir alan covid-19’a karşı ülkemiz aldığı tedbirlerle tüm dünyaya umut olmuştur. Sizin konunuz maske ise şundan da artık eminiz ki,muhalefet olalım diye almamışsınızdır. Çünkü sizin siyasetiniz sadece ‘muhalefet olalım’ zihniyetidir.

Cumhurbaşkanımız ve Partimizin Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan halkın bağrına bastığı tek liderdir. Türk halkı 20 yıldır görmek istediği lideri ile yürümektedir. Mazlumun, garibanın, fakir fukaranın umududur. Bu sevgi tohum olup ekildiği günden beri yeşerdikçe yeşerdi ve büyüdükçe büyüdü. Siz farkında değilsiniz ama Milletimiz her şeyin farkında.

Son sözümüz, siz rahat olun. Bu süreçte aşılacak Allah’ın izniyle ve AK Parti yine aziz milletimizle yoluna yürümeye devam edecektir.” İfadelerini kullandı.

 

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE